View Single Post
Staro 14.12.2020., 13:18   #780
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,471
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Imaju oni tu jos dosla posla. Prvo ono sto su usrali sa ryzen procesorima, al ajd ispravili su to odma sa ovim patchem na kojem je testirano. Medutim kako stvari stoje morat ce rijesiti i neke probleme sa Intelom, nemre biti da je razlika izmedu 8700k i 10600k koji su prakticki isti procesori cak 30%... Tu su onda i stutteri na 9700k koje je i sam Steve rekao istraziti posto nemaju smisla... I za kraj cudno je da 5600x nije barem 10% brzi od 10600k.
A onda pogledaš DF ''optimised settings'' video za PC i dođeš do dijela gdje po njima, igra sa optimiziranim setingsima (neke stvari na med, neke na low jer nema vizualne razlike, samo u FPS ) na 540p (pretpostavljam DLSS na 1080p) i bez RT...na RTX 3080 i R5 3600 igra ide na 50FPS-a u vožnji. Pa ko je tu lud.

Uz ovakve nebuloze su još i pokazali kako promjena par settinga, ne igra nikakvu ulogu, nema ni vizualne i razlike u FPS-u. Stavljeni valjda placeholderi.

Linkao bi, ali su trenutno svi Google-ovi servisi u rasulu (biće im CDPR patchirao servere). :P

EDIT: Evo pisani članak, mislim da će od tamo raditi embedani video.

Ne znam jesu ovdje loš posao napravili u CDPR ili DF kojima sve manje vjerujem, baš su se srozali kvalitetom videa na većinom sponzorirani bulšit.

EDIT 2: Ah, to je video prije onog HEX fixa za AMD, zato takvi rezultati, ali svejdeno...sa 3080 ni 60 FPS na ultra i nižim detaljima....na 540p.

Dobro veli 1 komentar na TPU:

So,

it does not support SMT on Ryzen CPU.
it does not support DXR on RX6000 GPU
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 14.12.2020. u 13:33.
Disco je offline   Reply With Quote