View Single Post
Staro 13.12.2020., 22:03   #4762
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Evo nakon kakvih mjesec dana druženja sa P40 Pro malo dodatnih "long term" utisaka koje nisam naveo prije.

Baterija je vrlo dobra, potraje cijela 2 dana umjerenog korištenja.
Kamera je naravno super, ali mi smeta što se Hi-Res 50MP Ai mod ne može defaultno uključiti jer daje superiorne slike.

Kvaliteta poziva i speakerphone su odlični, na svim Samsung modelima do sad je taj speakerphone ima problematičan mikrofon.

Zvučnik je ok za pozive ali nije na razini Samsunga, dok je zvučnik (ekran) odličan za pozive jedino treba dobro pozicionirati uho da bude optimalna kvaliteta.

Dimenzije su ok, naviknuo sam se iako ne bi falilo da je manji i lakši.

Sve aplikacije koje koristim mi rade, ali nekima ne rade notifikacije (ebay kleinanzeigen, willhaben, strava, garmin connect, gmail). Nadalje Blokadu koju koristim za oglase ponekad treba resetirati jer prestane raditi unatoč što sam je maknuo iz automatskog managementa.

Mob radi vrlo glatko i tečno, ne primjećujem neko zastajkivanje i nakon više od mjesec dana.

Iako je krivulja ekrana veća nego na Samsungu moram priznati da nema puno refleksije na rubovima kao prije na S9+ i N9.

Što se tiče videa i fotografija, fotografije su dosta neutralne i nisu toliko "poppy" kao one na Samsungu što se tiče boja i kontrasta dok je video kvalitetan i stabilizacija sa cine kamerom je uistinu odlična.

Evo još malo fotografija od zadnjih nekoliko dana:
https://photos.app.goo.gl/oKBfcT2Byd4Ct4eD8
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote