View Single Post
Staro 10.12.2020., 18:37   #3039
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor Lungz Pregled postova
Šta ti je pisalo pod Predviđeni datum otpreme?
Pisalo je 7.12. - 14.12.
Ne znam što njima znači točno otprema. Da li bi tad "otpremili" prema meni ili bi ja trebao dobiti paket u ruke do isteka tog datuma.
Uglavnom prekjučer ujutro je promijenilo status kao da čeka kupljenje od strane DPD-a i do sada još nije ni pokupljeno. Negdje sam bio vidio da dpd u mene ne dostavlja Ponedjeljkom, pa ako sutra recimo pokupe mislim da su minimalne šanse da to stigne do tog predviđenog 14.

Ne razumijem da jedna online trgovina šalje ovako izuzetno sporo artikle koje bi trebali imati na skladištu. Dakle u boljem slučaju će proći preko 2 puna tjedna da dostave.

Nekako se nadam da je pokupljen paket i na dostavi samo da još nisu u sustavu promijenili status.

EDIT : Stavili su dva datuma, kad je obrađena a kad je spremna za preuzimanje. Još su ih zamijenili, ispada da je paket prvo zapakiran i spreman, pa da su onda krenuli provjeravati da li ga imaju xd.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote