View Single Post
Staro 10.12.2020., 15:29   #2332
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Ako netko ima retention bracket + backplate sa šarafima za s754/s939, bio bih zahvalan. Može ponude na PM.

Stigao mi danas jedan s939 komplet (ploča, memara, cpu). Memorija u prilogu ... jel to ono što mislim da je?
Ja ti jedino imam jednu S754 ploču (ASRock, "Upgrade" serija) koju sam ponudio kolegi Overclock-u... Ali ako je on ne bude želio, budem je reskomadao i skinuo cooler/retention bracket i backplate...

Nego, u nadi da pobjegnem od bolne sadašnjosti, maknuo sam se u 1998. godinu. Tamo sam se uvijek osjećao kao riba u vodi. Da, znam ... psihijatri bi imali materijala za komentirati i pisati radove, ali i to me zaboli što bi se reklo.

Uglavnom, da ne duljim... Listao sam danas svoj Hacker 41, i pronašao nekoliko relevantnih (ali i zanimljivih) stvari, detalja koje sam odlučio podijeliti ovdje sa vama:

Prvo i osnovno, netko me nedavno, prije kakvih mjesec dana pitao što mislim o "Voodoo Banshee" kartici? Rekao, odgovorio sam nešto slično ... ali mislim da je ovaj članak savršeni odgovor:


Zatim, imamo provalu mjeseca... Pih, kao da je 380V nešto puno bolje. Da ga spoji na nekoliko tisuća, e to bi već bilo zanimljivo...


A ako vas zanimaju cijene hardvera u trenutku kad je izašao broj 41 (Listopad 1998.), bacite oko na ovo:


  Reply With Quote