View Single Post
Staro 08.12.2020., 10:08   #15622
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,522
Tko je kupio ovaj Grunding za 5500kn je prošao VRHUNSKI...

Grunding OLED ima setup slike kriminalno loše napravljen, i ja sam potrošio skoro 3 dana da ga podesim kako spada, malo mi je falilo da ga vratim. Panel je ako se ne varam neki stariji od LG-a, tako da je vrlo dobar. Ja bi osobno dao i više od 300kn da mi to napravi netko umjesto mene...

Inače imam Spyder elite Pro, koji još nažalost nisam skužio kako bi mogao iskoristiti za kalibraciju TV-a... redovno jednom godišnje kalibriram monitore i printere u uredu. Uglavnom, dosta brijem na ispravan prikaz boja.

Kad se podesi kako spada, slika odlično izgleda, i ja ne vidim razloga da potrošim više od 5000kn za sljedeći bolji OLED, koji realno ima samo bolji software i zanemarivo bolju sliku, jer ionako koristim Shield za gledanje filmova, Netflixa, Prima, itd...

Kratki opis Grundinga bi bio: vrhunska slika, TV dobro izgleda, relativno dobri zvučnici, tuner dosta brzo radi, smart tv opcije kriminalne, software kriminalan, bluetooth daljinski loš - ali radi dobro u IR modu.


Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
:RimtuTiTuki je zasluzan ne ja


Pogledam koje su mi zadnje postavke kad se vratim doma, pa ih napišem ovdje ako su se mijenjale
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote