Tema: Apex Legends
View Single Post
Staro 02.12.2020., 20:34   #172
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 912
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Cek jesi ti to na kraju testirao onako kako sam ti predlozio il si reagirao samo zato sto sam ja rekao da sam citao kako ryzeni prve i druge gen ne rade bas najsretnije sa igrom? Igra je u teskoj banani i neki su je uspjeli upogoniti kako spada nakon sto su imali problema, samo sto je zajebancija pronaci izvor problema kojih je hrpetina...
Igrao sam igru davno na i5 4670k i 7950. Štekalo, ok reko grafika.
pređem na ryzena, šteka, ok reko grafika. pređem na 1060tku. Radi bolje reko ok ali opet grafika. pređem na rx5700 pokrenem opet dropovi.
Imao sam od prije razne confige, stavljao ono kolik jezgri bla bla fps limitatore, smanjivao sve opcije na minium igrao se sa syncom...neda mi se više tražit pored toliko drugih igara koje pokrenem i igram. prošla me volja, ispao sam iz šeme nisam igrao od druge sezone i dosta je toga novog.
Super je to igra, ali kažem da na ok računalu tako loše radi jednostavno neam volje.
Posvuda sam guglao isto ryzen 5 rx5700 low fps itd masu je fixeva, ali što god sam probao nije pomoglo.

Hvala ti na savjetu i pomći, koristim ja MSI Aftrbnr i rtss stalno i pratim usage pa mi je smiješno da igra radi na 40-60% usage i dropa kao blesava
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote