View Single Post
Staro 19.11.2020., 13:31   #4086
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor zgking Pregled postova
Hmm i mene zanima to zrcaljenje TV-a . Moj TV je Panasonic G30 plasma iz 2012. Vidim da ima nekakav program koji se plaća , a omogućava Smart TV Mirroring za Panasonic , a vidim ima i app za Samsung, LG , Sony i još par za koje nisam nikada čuo.

Evo i linka sa App Storea

Smart TV Screen Mirroring Pack - Cast, Stream, Mirror to Smart TVs od: AirBeamTV BV


Da li ima tko iskustva sa ovim programom AirBeam Tv ? Vidim da se plaća , ali nije problem dati 42,99kn ako program radi kao urica.

Zanimaju me vaše sugestije koji screen mirroring app uzeti kako bi mogao gledati sadržaj sa ipad air ili iphone 7 ( iOS 14,2 ) na Panasonicu . Isto vjerujem zanima i ekipu koja ima Sony i Samsung uređaje .

hvala unaprijed
Ja sam kupio njihovu aplikaciju za svoj LG televizor i iPhone 6s. Aplikacija radi dobro. Dakle, što radiš na mobu, aplikacija ti to pokazuje na TV-u. Jedina je mana što malo kasni s prikazom na TV-u (npr. kad gledam slike pa listam na uređaju, te iste slike se prikazuju na TV-u s malim zakašnjenjem), ali radi ono za što je ta aplikacija napravljena.
Mislim da bi pravi mirroring dobio kad bi kupio onaj mali njihov uređajčić koji se zove Apple TV.
jurica_m je offline   Reply With Quote