View Single Post
Staro 15.11.2020., 16:32   #11181
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Znači, dugo me nije bilo..... posao, život, neke bitchure......... i tak.

Ali sada čitam, isto sam na A1. Optika, postavljena prije cca 3 godine. Nevermind zapravo.

Nego, prvi ugovor je bio na 254, pa porastao onih 20 kuna na 274. Prije dva mjeseca ozbiljno razmišljao o prelasku na Tcom jer mi je cijena ista, a dobio bi neki android box i mob jer bi prekinuo s penalima koji bi bili dva mjeseca (cca 550kn), a dobio bi kompenzaciju mob Samsung A21s. Pa gledao ajde, nešto ću ušićariti.........


Tu A1 me zove da me obavijesti da imam jos dva mjeseca ugovora kod njih. OK, end? Pa zasto bi vi otisli, pa sta ovi nude, tu se ja zaletim da mi Tcom daje PS4...... što i jest istina, ali za mobilnu tarifu i mob, za 0 kn (ovo je isto deal i pol, 40GB + 10k min + Huawei 30lite 2020 + PS4 PRO 1TB sa dva kontrolera i 4 igre = 218 kn/mjesečno).

I žena gleda, pa mi vam mozemo ponuditi za 149 kuna, i PS za 120 kuna mjesecno. TV dva paketa (od cega jednog mogu mjenjati za ovaj treci svaki mjesec dana po izboru), dizu net na 200/200, fixni telefon ni ne koristim iako ide u paketu.

Suma sumarium, odustao sam od PS-a i uzeo Samsung Smart 43" 4k za 100 kuna mjesecno, a ovu cijenu od 149 kuna sam dignuo na 179 kn, jer sam uzeo i ovaj treci paket programa.

Tako da me cijeli racun ispadne 279 kuna, 179 za usluge i 100 za TV.


Niti jedna kombinacija na njihovoj stranici ovo ne nudi. Niti jedan razgovor od par susjeda nije urodio ovom ponudom, ali se ocito moze.

I da, receiver je novi KAON KSTB 4020, a Samung ima opciju dodavanja uredaja i sada s daljincem od TV-a upravljam doslovce svime.


Ako kome bude od pomoci ovaj tekst, odlicno, jer se moze ocito ovo zganjati. Dapace, dam ss ponude gdje ide sto s cim, pa eto.
Po pitanju kvalitete usluge doslovce nemam rijeci zamjerke, 2.5 i 5GHz rade odlicno, TV nema pucanja signala ili slicno, onako kako bi trebalo biti .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote