View Single Post
Staro 13.11.2020., 18:51   #451
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Trebam pomoć. Kupio sam Firestick roditeljima da malo gledaju Youtube i Kodi za njihovu Noa 32inch televiziju (znam Noa je, razapnite me, ali njima je to sasvim dosta za vijesti i sapunice). Firestick što god pokušao ne daje sliku, kad mi je označen taj HDMI ulaz na koji je spojen Firestick na TV-u se pokaže informacija 720p 50hz kao da je nešto TV prepoznao (na ostalim neaktivnim HDMI ulazima toga nema). Probao u sva 3 HDMI ulaza, firestick strujni adapter spojen, također pokušao neka youtube upali ugasi rješenja, ali ništa nije pomoglo.

Frustriran odem kod sebe, spojim ga na svoju 4k LG televiziju i Firestick se sam updejtao, ja se ulogirao u Amazon profil i sve radi najnormalnije. U postavkama Firesticka postavio sam 720p rezoluciju i otišao opet testirati kod svojih ali i dalje nema slike. Pomislio sam da nije možda do firmwarea, na TV-u na stražnjoj piše da je model NOA N32LHXK0B00407, na web stranici ima model N32LHX a kad se klikne na njega daje mi izbor dva modela za firmware: N32LHXB i N32LHXS. Sad koji firmware od njih staviti ako je uopće to mogući problem? Pročitao sam i da može biti da TV nema podršku za HDCP i da treba neki adapter.
s obzirom da je Noja - reko bi da je TV nepotpun.ak je pod garom reklamiraj ga. EOD
smirnoff je offline   Reply With Quote