View Single Post
Staro 09.11.2020., 20:42   #162
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Ok za 1070Ti, ali zašto si prodavao 9900k
Ići sa toga na 5600X nema nikakvog smisla kao što i sam kažeš. Eventualno bi neki 12/24 proc bio upgrade, i to ne sad nego jednom u neodređenoj budućnosti (za igre pričam naravno).



Cijene su sad "nerealne" jer je hype, malo primjeraka su dućani dobili itd, ali čisto sumnjam da će značajno pasti. Malo će ipak morati jer je trenutno 10700KF jeftiniji od 5600x što i nema prevelikog smisla, al jebiga kad je hype onda je hype
A ono, znao sam da će nova serija Ryzena pregaziti 9900K + da zbog posla i obiteljskih razloga jednostavno neću imati vremena da uživam na stolnom kompu i to mi je bio logični izbor koji je ispao super.
Istina, 5600x sam definitivno precrtao po bilo kakvoj cijeni tako da će izbor gotovo sigurno biti 5900x koji se i manje grije od 3900x. 5800x isto nije baš isplativ.

Ili budem u najgorem slučaju uzeo neki slabiji prijelazni Ryzen 3000 ako bude BF negdje kak spada pa čekao da se situacija posloži
TheBEaST je offline   Reply With Quote