Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 02.11.2020., 19:16   #10859
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,875
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
To se lijepo kupi u dijelovima i polemi Al' izgleda da je ta disciplina zamrla.
E da znaš koliko stvari me čeka po kući da ih prelemim... Mislim da ću se počastiti jednom lemilicom pa makar se opek'o :P

Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
U 99% slučajeva se nebalansirani izlazi ne spajaju na balansirane ulaze, kao što ti to pokušavaš. Zato kabel koji ti tražiš neće radit ono što si zamislio, odnosno imaju drugu svrhu, koriste se samo za 1 kanal.
(a ako i postoji onda ga prvo moraš naći i molit boga da dobiješ ispravno ožičen kabel )



Ono što ti želiš je... 3.5mm na dva RCA činča. I onda na svaki od ta dva činča spojiš RCA na XLR adapter odnosno kabel.
(mislim da nisam ništa fulao ali morat ću još provjerit, sjećam se da sam se ja spajao na jedan sub tako i nije bilo problema)
A joh, sad si me sjetio, totalno sam zaboravio na to. Mislio sam da podržava i nebalansiranu vezu.
"XLR balanced and 1/4” balanced/unbalanced inputs..."
https://www.m-audio.com/products/view/bx5-d2

Ništa od toga. Prije sam CC spajao na TRS-ove, sve pet, ali sad sam tu spojio TV pa... Interfejs mi je išao donedavno na XLR-ove, ali sam otkačio komp sa zvučnika i došao na ideju ubaciti CC na njegovo mjesto. Nevermind, CC ide nazad na TRS
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote