Tema: Automobili
View Single Post
Staro 23.10.2020., 10:32   #52225
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Naravno.

Ja sam samo rekao,vozač sam Mercedesa skoro cijeli život. Kada iz Mercedesa sjednem u Peugeot pod rukama osjetim da sam se sjeo u auto. kada se sjednem u Kiu Ceed(ili i30) ko da sam se sjeo u igračku iz kinder jajeta,di sve škripi i zavija.

Eto čisto pogled iz ugla vlasnika drugog brenda.

Dovraga smatram da sam postigao dovoljno u životu da bi i pretrpio dva odlaska više autoelektričaru samo da se vozim u onome što meni paše. Isto tako biram i mobitele,da me brine izdržljivost furao bi CAT...ali u kasnim 30im godinama mi je više bitnmo da mi je mob lijep na pogled(u ekran koji puca pri pogledu) te da dobro leži u ruci. (Fanovi Alfi će znati o čemu pričam)
Kao vlasnik Alfe i bivsi vlasnik BMWa te razumijem, pogotovo za Peugeota. Pug ima ono nesto... I dizajn i stil.... Ne radim puno km i pregrmio bi ako ima koju greskicu.

Ali novi Ceed je meni auto koji mi je isto bas sjeo. Toliko ga je lako i mindless za vozit... Ali recimo 308 i Ceed druge generacije, nemamo sta usporedjivati, pojede ga.

A u i30N meni nista nije skripilo cak ni kad sam ovjes stavio u N mod i doslovce skakutao po autu na obilaznici, mislim da sam jednom i lupio glavom i krov auta...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote