Tema: Automobili
View Single Post
Staro 19.10.2020., 13:52   #52117
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova

Usput mi nije jasno zašto plaćati satnicu službenog servisa kad se tu još trećina uštedi kod bilo kog drugog, čak i kod (pre)skupog Bosch-Service.
Napisao sam vec gore negdje zasto: Kod prodaje za par godina ono "Sheckheftgepflegt" ili servisna knjizica uredno popunjena u ovlastenom servisu puno znaci buducem kupcu. Kako BMW u novijim modelima ima iskljucivo digitalnu servisnu knjizicu koja se vodi u BMW-ovom online sustavu, racunao sam da samo oni mogu uradjeni servis tako upisati. Kad sam se raspitao saznao sam da to mogu i neki neovlasteni koji rade po BMW standardu, pa sam naravno otisao u jedan od njih i prosao puno jeftinije.
Opet cu, po treci ili cetvrti put ponoviti, ne smeta me cijena redovnog servisa u ovlastenom jer te stvari mogu i sam napraviti u garazi, ali me smeta sto cu mozda nekada radi necega morati u ovlasteni.


Molio bih moderatora da slozi skriptu koja ce ovo boldano izbaciti svakome tko se na ovoj temi opet zapita zasto sam htio ici u ovlasteni na redovno servis jer sam sebi vec zvucim glupo koliko to ponavljam
WraGG je offline   Reply With Quote