View Single Post
Staro 17.10.2020., 13:22   #5472
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,077
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mene spasava sto nemam adekvatan setup za volan... Sto i nije neka sreca jer igrao bi se, ali volan ove godine lezi u kutiji. Najbolja i najtuznija investicija u zabavu... A igrao bi se, a nemam adekvatan setup. Pogotovo sad kad mi je stol ujedno i work desk. Bitno da sam kupio sve igre na ovom svijetu haha Cak sam razmisljao i o playseatu onom sklopivom, samo me strah da mi i to ne krene smetati po kuci

Igram art of rally na gamepadu '(--,)
Isto. Na živce mi je išao i manjak prostora. Desni dio stola mi je bio za "desktop" rad/igru, lijevi dio simlab rig gurnut do pola ispod stola. I onda bih motor na monitor armu micao ili lijevo iznad volana ili desno na "desktop" dio. Jedva je sve stalo. A i opet mi je falio triple screen/ultrawide za blisko utrkivanje.

Inicijalna ideja je bila, pa kaj, uletim na trku od 15-30-45 min. A u stvarnosti ode sat na zagrijavanje/vježbanje staze, 20 min na kvale i cca sat vremena na trku...ili sve odradiš pa te u trci netko skupi u prvom krugu

Super hobi, ali zahtjeva dosta vremena. Na kraju isto pimplam s gamepadom, trackmaniu tu i tamo
nub je offline   Reply With Quote