View Single Post
Staro 10.09.2020., 15:55   #576
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nesjećam se, 3 godine ne koristim više optiku Ali znam da je nešto bilo kad su ih ovi preuzeli, kada smo počeli ići "van" preko VIPa.
Zato te i pitam mislio sam da to mozda ima veze sa onim sto mene muci, gledam TV program sa IPTV liste na svom PC, kad ono prekid (crni ekran na IPTV playeru), kao net se rastartao na cca par minutu i onda se net opet vrati ali ja moram opet pokrenuti TV program koji sam gledao na IPTV pleyeru da mogu nastaviti gledati, ti prekidi - restartanje pojavljuju se svakih nesto sati nije uvijek u isto vrijeme, nije problem kod gledanja (pokrenem ponovo) vec ako nestao snimam sa IPTV-a to snimanje stane i ta snimka mi je izgubljena.


Probao na vise razlicitih playera (IP-TV Player, SFVIP-Player. IPTV Smarters, Perfect Player i IPTV Smarters Player) i svugdje se isto dogadja, nekad je to bilo oko podneva par minuta prije ili poslje, pa onda oko 19,00 sati par minuta prije ili poslje, iz pocetka sam sumnjao na IPTV listu ali isprobano na vise raznih lista (sa vise severa), neki put ali vrlo rijetko primjetim zuti trokutic na onom monitoricu "Network Internet access" desno dolje na traci, i to traje par minuta cca do 3, i onda je poslje net OK, kazem kao da resetiraju liniju.
Cilim je offline   Reply With Quote