View Single Post
Staro 27.08.2020., 13:40   #77
Risnjak
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Grobnik
Postovi: 81
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ja nemam, o takvim brzinama i cijenama mogu samo sanjati. Mi za 239kn mjesečno možemo dobit 40/10 za prvih 100GB (hibridni 4G router), nakon toga pada na 12/0.7 (upload sam bubnuo, znam da je manje od 1Mbps). I ako ne pazim/nema me doma kad grmi, najčešće skuri router pa sam najmanje dan - dva bez neta.


Nemam ništa protiv TComa, ali imam protiv odbijanja ulaganja u infrastrukturu...


Ovo što nudi RUNE je nama SF. Već se desetljećima natežemo s Tcomom da se omogući kakvo-takvo povećanje brzine. Pa tek smo pred par godina dobili više od 4Mbps downloada. Preko parice rijetko kome ide više od 12-16Mbps (ovisi koliko su blizu centrale u Veprincu).
Ma nema ja ništa protiv Rune dapače rade dobru stvar ali su jako slabo podržani od teleoperatera. Terrakom da ni ne spominjem. Fibernet ???? bar danas moraš imati dobru web stranicu da bi normalno poslovao. I ja sam silom prilika na HT i to sa TV + Net brzina 20/2. I odmah sam zagrizao za Rune ali kad uđeš dublje u analizu vidiš da baš i nije tako a moraš platiti i još se obavezati na 2 godine a ne znaš točno što ćeš dobiti. Sad se i A1 otvorio prema korisnicima npr. Homebox brzina do 200 promet 1TB i to sve bez ugovorne obaveze za 179 kuna.Sad kad je A1 krenuo bez ugovora krenuti će i drugi pogotovo HT. Računica vrlo jednostavna 179 net + 80 Tv ( TV dođe i jeftinije na ugovor) = 259 kuna. To je samo jedan primjer ima toga još. Fibernet 200 / tv ne znaš koji kanali + 2 g ugovora 319 kuna. Tako još jednom ponavljam Rune i optika bez dobre podrške telekom operatera nula bodova. Lijep pozdrav.
Risnjak je offline   Reply With Quote