View Single Post
Staro 23.08.2020., 08:55   #265
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,466
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Koji kurac niste učili u školi. Da bi kupio neku grafičku trebaš dat 500-1000€. Idu svake tri godine nove. Jebote pa da skupljaš po kontejnerima limenke skupiš to kroz dva mj.

Ono luksuz, nepotrebno, im je preskupo. Nađite posao i radite il se bavite nečim drugim.

ONTOPIC

Nigdje ne mogu nać informacije o TDP. Pun kurac mi je vruće sobe i paljenja klime od koje me boli glava. Nadam se da 3080 neće bit više od 250W
Pa kako ćeš naći kad nema službene informacije, trenutno kruže samo potencijalni leakovi i nagađanja.
Eto, još cca tjedan dana pa će nam jakna valjda detaljno sve prezentirati, ja se nadam da će biti riječi i o xx70 i xx60.

Nego, u svim tim nagađanjima, dosta se spominje i refresh na 7nm TSMC pa kao valja čekat, a opet slična spika je bila i za Turing, kao najkraća generacija, Ampere iza ugla, bit će kao Kaby Lake....pa je na kraju evo već prošlo 2 godine (doduše sa refresh-om, ali nije bio baš nešto).

I sviđa mi se dio gdje po svemu sudeći ispada da AMD ima izgleda opaki napredak sa RDNA2 (apropos ovog nV čudovišta od navodnih 400w TDP i 24gb VRAM), samo da riješe te usrane drivere. Nadam se da su utukli nešto resursa i u taj segment sada kad su došli do neke lovice.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote