View Single Post
Staro 19.08.2020., 17:55   #2539
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,717
Citiraj:
Autor BusMaster Pregled postova
___________________________________________________________

Ako imaš više IP kamera, onda je to kao koncept za videonadzor preskupo... a nećeš dobiti punu funkcionalnost pravog video-nadzornog sustava.

Imaš za skinuti nekoliko jako dobrih softwarea za VMS (video management system), za snimanje, detekciju pokreta, alarme, email, playback itd.
Instaliraš to na PC koji je onda Video-Server za videonadzor, a Synology NAS koristiš kao dodatni vanjski storage- extenziju.
Osobno koristim godinama NVMS-1000, koji je besplatan i podržava do 64 kamere, ili još bolje SecurOS LITE (32 IP cam).. vrhunski SW.

Linkovi: https://www.dvrconnection.com/dcistore/downloads.html

https://iss.ru/pub/uploads/dist/securos-lite.zip

https://securos-lite.software.informer.com/8.6/

IP Video-nadzorni sustavi sa više IP kamera su specifični, te puno toga ovisi o tome koja je rezolucija kamera u MPixelima, koliki je broj kam.., koliko mora biti trajanje video-arhive u danima..itd.



fala na linkovima
trenutno imam 3 cam .. bio dost dugo na 2 i bilo je taman
pa čak razmišljam da jednu bacim na sd karticu, a 2 bitnije neka synology prati
1x focam 9900 2 mpix

1x foscam g4ep 4 mpix

1x IMOU bullet lite 2 mpix


sve su na kablu, ništa wifi



synology-u dao 100 GB po kameri, snima samo promjene na slici, tak da mislim da ide i 1mj unatrag
dadoremix je offline   Reply With Quote