View Single Post
Staro 14.08.2020., 08:38   #7688
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 260
Na RN 7 su napravili update app sustava "Sigurnost" i sad za bateriju ne pokazuje statisitku od trenutka skidanja s punjača već samo neki određni period vremena i to ne ukupno vrijeme već "aktivno 54 min" i "standby 23hr40min" i piše da je najveći potrošač za taj period "Usluge za google play" i to oko 50 %. Da li se može opet postaviti da prikazuje ukupno vrijeme od trenutka skidanja s punjača?
Ili možete preporučiti neku app koja bi to pokazivala vrijeme nakon skidanja s punjača, potrošnju aplikacija za taj čitav period i dala mogučnost da privremeno mogu isključiti određene aplikacije, a da ona sama ne troš jako bateriju?

Drugo pitanje: Imam dvije sim kartice koje su u 99 % vremena obje aktivne. Kad isključim jednu sim karticu svaki put kad uklučim ekran (tj. mob - na početnom ekranu) piše "Sim 2 nema usluge". Da li se obavijest može nekako isključiti?

Hvala na savjetima i pomoći!
fico007 je offline   Reply With Quote