Neovisno o hakerskim napadima i rekordnim zaradama, u nastavku je par članaka koji jako lijepo prikazuju da je situacija u kojoj se Intel trenutno nalazi mogla biti pravovremeno spriječena - samo jebiga - ko bi se time bavil.
Murphy’s Law vs Moore’s Law: How Intel lost its dominance in the computer industry + Intel and the Danger of Integration
Citiraj:
The company had the opportunity to bring all-new processor technology designs to its currently shipping 14nm technology, but management decided against it.
|
Citiraj:
Autor Mladenxy
Ma zarada će se istopiti jako brzo, nebu ni za portire. Već su i zadnji kvartal pali.
|
Zajebavaš se, ali frajeri su u protekle dvije godine potrošili više od 28 milijardi samo na otkup vlastitih dionica.
Sve ovo jako podsjeća na Enron i sl. - isto su bili opsjednuti zaradom, profitom, cijenom dionica, itd. samo da bi menandžment prezentiral firmu u sasvim nerealnom stanju.