View Single Post
Staro 30.07.2020., 13:29   #3049
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Samo da ne bude drvlje i kamenje po mom postu, ono sam napisao zato da se ne iznenadite ako nešto rješavate direktno s proizvođačem da vaš može kačiti PDV na vrijednost robe i troškove transporta. Nisam sve napisao zato da vas odgovorim od ustrajavanja na rješavanju kvara, vaše je zakonsko pravo da imate ispravan proizvod unutar jamstvenog roka.

ma nema zašto kužim šta želiš reć al to su njihovi problemi ne od kupaca nitko im ne brani da uzimaju robu i prodaju od uvoznika za Hrvatsku. Ja kad sam tražio da se pošalje o mom trošku asusu oni su pristali na to a opet nisu poslali asusu nego uvozniku koji nije ovlašteni servis. Znači lagali su me i nisu mi naplatili nikakve troškove osim put od Zg do St kad su mi vračali grafičku. A u zakonu stoji ako je proizvod neispravan da sve troškove prijevoza odvoza i dovoza snosi prodavatelj. kad se grafička vrati od asusa ako je proglase neispravnom ili da je servisirana sva slanje šta sam platija će adm refundirat jer ću to tražit i jer je to moje zakonsko pravo a još ću im i opalit privatnu tužbu a dokaza imam preko 20 di se vidi očito kršenje mojih potrošačkih prava
Proudcroat je offline   Reply With Quote