View Single Post
Staro 23.07.2020., 10:00   #2730
NePitajPuno
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Zg
Postovi: 8
Pozz,
trebao bi preporuku za kantu 10-12k kuna
Trenutačno sam na i5-4460, 8gb rama i gtx 960 i već na desetak otvorenih tabova na browseru memorija i cpu su puni (a imam potrebu i za dosta više + drugi appovi)
Znači računalo se neće koristiti za igre, modeliranja i sl nego samo browser i neke manje zahtjevne apliakcije pa bi trebao fokus na procesor i memoriju, grafička nebitna više manje samo da ne stvara ikad ikakve probleme za navedeno i da mogu barem 4 monitora povezati (neznam da li to igra ulogu)

Hard isto razmjerno nebitan, znači može 512 ssd (naravno da prati ostatak) + 1tb običan čisto za pohranu
Jedino šta mi je obavezno da je intel cpu
Mogu kupovati bilo gdje ali bi idealno bilo u zg ili online u hr na jednom mjestu da se nemoram zamarat sa slaganjem.
Može i za manje $$ konfiguracija samo trebam nešto s čim neću imati problema barem 30+ tabova imati konstatno otvorenih bez da se ruše i da mi je cpu/ram konstatno na 90+%
hvala
NePitajPuno je offline   Reply With Quote