Tema: Automobili
View Single Post
Staro 07.07.2020., 06:48   #50497
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Ma generalno, i ja sam možda više htio X1 no u principu, stvar je sjebala žena. Ta akcija kod Tomića je trajala već duže vrijeme, i žena je znala za nju, samo joj se kliker u glavi upalio prije tri dana. Imamo 116d iz 2010, godine, i to je auto koji godišnje radi cca 9k km. Dakle nema 100 k km još i u odličnom je stanju. Iskreno, nisam uopće razmišljao o zamjeni, pogotovo jer smo prije 10 mjeseci uzeli 308 sw. No velim, prije tri dana žena veli vrijeme je za zamjenu bmw-a, to je deset godina staro, valja to mjenjat pod hitno, kod Tomića je akcija. U daljnjem razgovoru skužim da žensko frkće na bilo šta drugo što nije bmw (jbg, fan bmw-a, hejter svega ostalog ). Ok, nije da me se teško nagovorilo. No u svakom slučaju, dolazimo na kraj akcije di je u našem rangu dostupnih novaca ostao samo taj X2. Malo sam joj pokazivao slike, yt recenzije al nismo još otišli tamo vidjet auto. Kadli zove ona mene jučer oko podne na posao i veli, ja uplatila kaparu prek neta, idemo poslije potpisat ugovor. Ja zatilto, al dobro. Došao doma s posla, morao otić na posao po nju pošto je bila toliko uzbuđena da nije mogla vozit, i ajmo kod Tomića. Tamo pogledali auto, potpisali papire, danas se sređuje plaćanje i valjda je do petka kod nas, nadam se. U svakom slučaju, treba iz Tomića veli da je naručeno nekoliko stotina x1 i x2 za neku rent-a-car kuću prije korone, ta kuća zbog pandemije otkazala narudžbu, nešto malo je uzela neka druga rent-a-car kuća a ostatak su šibnuli na akciju. Ljudi su komentirali da je kod Tomića bilo ko u šparu, X1 je išao ko vruće kifle. X1, 18d, s-drive, automatik s Exclusive M paketom za 279 k kn se prodao u stotinama primjeraka.
Tak da, da se draga na vrijeme sjetila mjenjat vozilo, vjerojatno bi i ja vozio X1. No iskreno, X2 mi je ljepši. Draže bi mi bilo da je x-drive i 20d no jbga, to nije bilo na akciji i cifra je dosta veća. U svakom slučaju, ak pogledate cjenik X1 i X2, toga tamo više nema i vele neće bit po tim cijenama. X2 je Get Connected paket, praktički isti ko Exclusive M. U autu ima mjesta za mene od 195 cm, čak ima mjesta i iza mene, prtljažnik je 470 l i bit će dosta (ak je onaj u bmw jedinici bio dosta do sad, bit će i ovaj sa 150 l više ), fino se sjedi, kokpitom prezadovoljan. Ma auto je sexy. Jedino nisam sretan s bijelom bojom al jbg. Crni izgleda daleko bolje.
Nikakvog nasviravanja nebu bilo, poslužit će i ovih 150 ks.
Mada generalno, JA osobno bi bio zadovoljniji s Giuliom dizel za iste pare. I to ja koji nisam ljubitelj talijana, no nedavno isprobavanje Giulie mi je izmamilo jeben osmjeh na lice. Jest da je ta bila Q4 od 280 ks, a dizelska je 150 ili 160 ks, no mislim da bi bio happy. No što je tu je, baba hoće bmw i jbg.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote