View Single Post
Staro 02.07.2020., 21:08   #41719
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Thx svima, baš sam zadovoljan, obzirom da ga nisam još vozio mimo po ulici - najviše sam zadovoljan kako izgleda. Realno, ne može me više toliko nešto oduševiti nakon 5-6 bicikla, jer sad su to minimalne razlike. Iako od ovoga očekujem da ima malo ugodniju poziciju i uspravnije sjedenje (kut sica je na giantu bio 73, ovdje je 76.5). Ostalo je više manje slično Giantu iako je po dužini ovaj duži od Gianta (međuosovinski razmak). Kilaža je slična Giantu kad bi se stavile iste gume (no morate imati u umu da je sa 27.5 na 29 sve za 100g više - svaka guma, kotači etc).

Specsi su odlični:
Occam M10 Large
Fox 36 150mm Grip2 2021 + DPX2 shock 2021
XT kompletna grupa 12 speed (4 klipne kočnice, rotori su 180 napred i nazad, pogon, šifter, mašinica, kazeta 10-51T)
DT Swiss kotači XM1650 30mm širine obruča (Ratchet nabe, ali nisu 240tke)
Maxxis DHR + Rekon gume
RaceFace karbonski volan 780mm + lulica je isto RaceFace 40mm + Gripovi isto
Neka brandirana sic štanga sa 170mm hoda + shimano lever
Fizik Tiaga sic

Naprema osnovnom M10 sam nadogradio Fox 34 na 36ici za 700kn više i to je to. List price je 5000€, Slovenac je dao duplo veći popust nego naši, pa ću ga tamo morati i servisirati. U suštini to i nije loše, jer na dnevnoj bazi on proda cca 10-15 Occama, Rallona ili Oiza.
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Fair enough. Budem polovnu ramu išao tražiti. Dotle drajvam Bianchija od starog
Iskreno mislim da bi karbonom mogao to spojiti, a ne bi te trebalo izaći preko 200kn za kvadrat karbona, jedino što će zahtjevati puno ručnog rada. A unidirectional vlakna su idealna za taj dio...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote