Tema: BTC kartice
View Single Post
Staro 19.06.2020., 20:18   #1364
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Gdje se više isplati povremeno trejdati, Revolut ili Crypto.com? Ili bi bilo bolje prebaciti novce na Coinbase Pro za trejdanje?

@GrimReaperKC iskoristio sam tvoj promo kod za Crypto.com, samo vidim da ima dosta kartica tamo koje se dobiju ovisno u ispunjenim uvjetima. Pretpostavljam da se može prvo uzeti plava, pa kasnije naručiti neka jača kad se ispune uvjeti?

za trejd ti je bolji Crypto.com jer mos radit deposit i withdraw kripta. na revolutu kupujes "fiktivni kripto" s kojim nemos nista osim kupit i prodat. s tim da revolut od kolovoza ako sam dobro vidio mijenja to pa ce postat kripto burza na neki nacin.

što se koda tiće, ako hoces da oboje dobijemo 50$ moras uzet barem crvenu karticu ili jacu (ulog od cca 1650kn). savjetujem ti da odma barem tu uzmes,jer vecina odma pikira iducu pa ti je bolje od crvene krenut, i vratis si dio para kroz bonus. i nije lose kad imaj promo akcije ko sad lidl i kaufland kod nas, 10% cashbacka ide na sve metalne kartice. evo ja isao s dečkima po cugu za sutra, dobio 42 kune nazad od 420kn.


i za svaki upgrade kartice naplacuju 50$.. pa je bolje uzet odma onu koju bas zelis. a kasnije mos skupljat kroz casback MCO i nešto malo stejkat, trazit preko sebe referale..pa se skupi i 500kom. evo moj frend iz danske ce uskoro moc nadogradit, dosta šopingira u lidlu i aldiju pa se skupilo.


ps. pošto sam dosta upućen i aktivni korisnik gotovo svega što crypto.com nudi,možete mi se javiti na pm pa da se prebacimo na telegram ili neki live chat gdje mozemo fino diskutirati

Zadnje izmijenjeno od: GrimReaperKC. 19.06.2020. u 20:29.
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote