Citiraj:
Autor Mommistake
Pa ajmo redom.
Koja konfa je u pitanju?
Ovo je 4k monitor, na čemu to misliš vrtiti? Koje igre igrati? Koliko daleko misliš sjediti od njega?
|
Sad imam onaj AOC 31,5 inch. (koji ide u prodaju ako kupim novi monitor)
Konfa je i5 6500, 16 gigi rama, ssd, GTX 1070. S tim da možda ide skoro nadogradnja Ryzen 3600 i mobo, grafu nebi mijenjao bar do iduće godine.
Sjedim na normalnoj udaljenosti oko 60-70cm, ali se volim i izvaliti u stolici (imam onu na kojoj možeš ležati) pa sam na više od 100-150 cm od monitora.
Kad ležim na krevetu sam 4-5 metara od monitora i tu je AOC premali.
Igre mi nisu toliko bitne, odigram par igara godišnje, želio bi da Death Stranding radi bez nekog štekanja na upscajlanom 1080p, i to mislim da bi moralo raditi.
Ova Iiyama mi se čini kao best buy, ima mrvicu bolje specifikacije od LG 43UN700 mada se ne razumijem baš detaljnije u specke. Ali za Iiyamu ne mogu naći skoro nikakve reviews.