View Single Post
Staro 01.06.2020., 17:19   #1566
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
I sve je to meni jasno, no netko tko puno kupuje i prodaje zna da ima kupaca koji ti kaze kao sto sma ja rekao da necu platiti trosarinu i vi se dogovorite tako. A isto tako nezeli platiti unaprijed jer se boji da ne pobjegnem s novcima. Ista stvar vrijedi i za mene kad sam kupac.

Ja neznam kako to da sam samo ja imao ovaj problem i kak se vama sve to podrazumjeva?

Imao sam slucaj kad mi na reklamaciju nisu primili paket jer je postar htio 4.5kn. I sad u ovom opet vidim problem ako ih pocnem koristiti, odnosno nemogu ih koristiti jer ce kupci ocekivat placanje pouzecem na iznos koji smo se dogovorili a ne da im lupi postar jos postarinu za slanje novca natrag.

Odnosno postoji nacin, da se sve izracuna, oduzme i ja smanjim otkupninu prema postotku, a i tu opet mogu krivo nesto izracunat i sve je to skupa komplicirano.

Necu vise pisat o ovome, jer izgleda da samo meni je to nelogicno, anti-trgovinski i samo se mozes uvalit u probleme. Mozda sam stvarno trebao odbiti paket zbog 33 kune, pa bi prodavac jos jace im psovao na telefon, a mozda i uzivo.

A rjesenje za treci put sam nasao, vise ih ne koristim niti kad saljem, niti kad primam. Jednostavno necu prihvacat pakete koji su dosli HP Expressom.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote