View Single Post
Staro 16.05.2020., 03:33   #149
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ima bootova. SCAV's offline

BTW. mislim kupiti igru.

https://www.hrkgame.com/en/games/pro...allkeyshop.com

Je li ovo verzija koju trebam?
Je, ali ako ti nije velika razlika uzmi preko sluzbene stranice, ne vjerujem da ces imati ikakav support ako ti taj key ne bude radio. Na njihovim stranicama izričito piše da se igra samo tamo moze kupiti, sve ostalo je sivilo.

Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
To je početna verzija i meni je bila dosta. Manje slotova ali zaradiš vremenom. Ista je cijena i kod devsa pa bolje tamo uzmi. Nego, zna biti frustrirajuće, pogotovo ako naletiš na pro teamove, pa se pripremi.

https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page


Ma jasno je to samo ova igra je malo skuplja zato kažem a i navodno se cheatanjem pare okreću zbog prodaje ingame valute za prave pare. Užas. Nego, ima odličnih igara ali imaju manje publike i nemaju cheatere. Npr. Post Scriptum. Takve im igre nisu zanimljive.
Neka logika mi je da ako se može zaraditi kroz ingame valutu = imaš manje chitera jer je sam cheat skuplji (pošto se koristi za generiranje love i da ostane što duže untraceable)
Ako nema profita kroz ingame valutu = cheat je jeftiniji da bi "privukao" veći broj casual playera.

U sljedećem patchu ide promjena pravila na flea marketu koja će onemogućiti prodaju itema koje si dobio lootanjem drugog playera. Na taj način će se osakatiti ove koji cheataju u svrhu zarade (i malo otežat quest progress za nas ostale, što nije nužno loše). Najviše ih je iz kine koji se bave time, takve je lagano identificiriati po imenu (uglavnom neko kinesko ime koje prati serija brojeva, npr. "xiaoLi-2313289")

Prosječna dob Tarkov playera je debelo iznad gaming prosjeka (što zbog cijene što zbog same igre) i za očekivati je generalno manji broj chitera od prosjeka.

Osobno evo u 60ak sati igranja nisam naletio na cheatera, bar mislim da nisam. Ima ih sigurno, ko i svugdje ali ne mogu reć da sam to osjetio.

Igra je brutalno frustrirajuća u počecima (strah/spora kretnja/gubljenje po mapi = headshot niotkuda, ni ne cujes prasak samo legnes mrtav) to je dio experiencea...tek nakon 50ak sati igranja na Customs i Factory mapi sam krenuo na treću, ne isplati se uopće igrat mapu ako minimalno ne znaš extract pointove i basic loot rute na pamet.
Sad je onima koji tek počinju još teže jer se bliži wipe i ekipa igra s full loadoutom, tu se možeš samo slikat ako nemaš odgovarajući ammo/armor. Nakon wipea svi iz nule kažu da je to najbolji period za igru.
bigAdvance je offline   Reply With Quote