View Single Post
Staro 06.05.2020., 13:57   #3460
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,806
Jebiga, nikad ne znaš kakvu situaciju imaju ljudi i koji su sve razlozi bili da se radi na tom/takvom radnom mjestu. Svaki od nas ima svoju priču i dokle god nije riječ o kojekakvim neoteasnim bezobraznim idiJotima, ne bi trebalo biti problema, neovisno o tome da li su ljudi u IT trgovinama stručni više ili manje. Mislim, pa ja kad ulazim u bilo kakvu trgovinu, neovisno o tome tko su zaposlenici fino započinjem sa "Dobar dan, molim Vas, imate li možda", itd., pa makar s druge strane bil netko duplo mlađi od mene ili stariji. Nema veze, neko poštovanje prema njima i profesiji mora biti. Na svim dosadašnjim poslovima sam imal itekakve prilike uvjeriti se da netko "stručan s faksom" zapravo nema pojma o pojmu, čak ni o stvarima za koje su stručni, bar na papiru, a kamoli za neka druga pitanja. Dok s druge strane imaš ljude bez faksa i certifikata za slikanje po društvenim (LinkedIn) mrežama, znaju toliko da se ovi prvi mogu samo pokriti i biti tiho. Ima stvarno svakakvih ljudi na svim stranama, ali IMHO ove novije generacije (pogotovo kod nas) idu na faks, jer idu i svi, pa idu i oni, a posao se kasnije traži po kriteriju popularnosti u generaciji, da bi na kraju radili nekaj kaj ih uopće ne zanima i onda imaš kojekakvih situacija na sve strane.
The Exiled je offline   Reply With Quote