View Single Post
Staro 06.05.2020., 13:46   #3459
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Mommi nema više biranja. Bio danas u trgovini mješovite robe i ženska ne zna gdje što stoji. I nek ne zna, tek je nedavno počela raditi, kao da bi drugi novi znao...

Uglavnom nisu mega stručnjaci u hw trogovinama i ne mogu i ne trebaju biti. Na kraju dana su ipak samo trgovci koji rade za minimalac ili skoro minimalac
Jebiga onda, onda nam nema spasa...

Ja držim do toga da svatko tko radi svoj posao, mora ga dati 100% od sebe.

Ok, nisi zadovoljan s minimalcem, idi dalje, poradi na sebi, ispituj, šalji molbe, ako misliš da vrijediš više, sigurno će netko to prepoznati.

Ako trgovka voćem radi u dućanu s informatičkom opremom, ovaj informatičar (pod navodnicima) će raditi u policiji i cijeli sistem se pomakne... Zbog toga i jesmo tu gdje jesmo. Ne očekujem mega stručnjake, ali meni su nedugo prodali iz jednog veće dućana krive rame, krive slušalice i sjebali me za tipkovnicu. Tj. rame kompletno krive poslali, za slušalice nisu znali je li prva ili druga generacija, mada piše na kutiji a za topkovnicu mi garantirali da je s HR znakovljem, kad ono ćorak... A tipkovnica 1200kn...

Kako očekivati od jednog informatičkog dućana da će npr. mom starome složiti komp ako nema pojma od čega se sastoji i/ili treba sastojati taj isti komp.

Najlakše je reći, rade za minimalac... Jebiga, nisu jedini, neki i za minimalac rade bez kompromisa i grešaka, dok drugi samo kukaju. Meni, koji ne radim za minimalac, sigurno nije pao posao s vedra neba i to je to. Jebiga, sada nakon 10 godina što sam faks završio, ponovo učim svakodnevno 2-3 sata (iza posla). Nisam zadovoljan bio u bivšoj firmi, otišao u nešto bolje i trudim se da budem još bolji ovdje i napredujem još više.

Još samo treba da liječnici ne budu upoznati s svojim poslom i to je to.

Sorry što tako pišem, ali ljuti me kada ja moram u jednoj IT trgovini objašnjavati trojici koji tamo rade da nemaju pojma o čemu pričaju.

Ovo se ne odnosi na nove ljude, gdje bilo da radili. Novi ljudi su tu da uče, pohvataju i slično.

OFFTOPIC, sorry na tome, može se i pobrisati sve zajedno.
Mommistake je offline   Reply With Quote