View Single Post
Staro 03.05.2020., 11:00   #1011
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
To ne znači da su firme koje rade taj softver budale jer ne znaju da je Windows Defender skroz OK niti da asu još veće budale oni koji kupuju taj softver
To nitko nije ni rekao, ali nije ni budala onaj koji nema kupovni AV, jer da ima potrebe za njime onda bi ga apsolutno svi imali, a znam da je hrpa ljudi batalila te AV, ja prvi - i nikad ni jedan problem.

Firmama koje štancaju taj softver je normalno u interesu da zarađuju pa će ga štancati i dalje, i njima su ipak primarna zarada firme koje su još uvijek ostale na starima sustavima i okruženju.
Ljudi koji kupuju AV su jednostavno navikli iz nekih prošlih dana imati AV na pc-u.
To nije nikakva potreba to je navika, i barem se to lako dokaže.

Možeš to i sam isprobati tako da isključiš taj "kupovni" AV i probaš neko vrijeme bez njega, pusti windows defender i browser da te štiti pa ćeš vidjeti da ti ništa više od toga ne treba.

No dobro, ako će netko mirnije spavati jer je kupio i instalirao neki svoj AV s kojim se upoznao prije 15 godina, to je ok.
Ali nekako mislim da onaj tko je napravio OS, je taj koji zna i kako ga najbolje zaštititi - besplatno.

Još onaj besplatni Microsoft Security Essentials koji se pojavio sa Windows 7 je bio odličan i sasvim dovoljan.
elance je offline   Reply With Quote