View Single Post
Staro 09.04.2020., 16:41   #1183
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
No ono što sam čitao na Amd forumu je i da MSI, Sapphire da svi imaju problema sa crnim ekranima, BSOD itd.
Svi imaju jer i svi koji pišu dođu s problemom. Isto bi vjerojatno našao i na nvidijinom forumu.

Ovdje je pisalo cca desetak forumaša i manje više većina nema nekih bitnih problema (radeon settings nešto zezaju sa ventovima), no i za to ima workaraound (msi afterburner, ako on zeza sapphire trixx i sl.)

Jedan forumaš s drugog foruma koji je uzeo non-XT red devilku mi je neki dan napisao kad sam ga pitao ima li ikakvih problema s driverima:

Citiraj:
Nikakvih,bas nikakvih,skino zadnje deivere,prijw toga sam ddu nvidia sve,i sve radi savrseno,bwz crashova u igrama,i adrenalin software,za sada sam prezadovooljan,na 2000ghz clock sa xt biosom 64 c temp i necujna je,ventibse vrte tada max na 1800 ma necujes je…sve same plusove za grafuuu
BTW ne kažem da problema nema, nego to više ona situacija "kom kuća gori taj viče", tako da mislim da je postotoak problema prenapuhan što se tiče udjela ukupnih vlasnika. Na kraju krajeva i sam koristiš radeonku, mnogi problemi koji se spominju zahvaćaju šire od samog navija, pa iz prve ruke vidiš kako ti je.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote