View Single Post
Staro 04.04.2020., 13:01   #25275
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Kolega @NEO-ST trola. Underwater je i meni dobar film, a on trola ili je sarkastican neka se izjasni, prvo je napisao da mu je film srusio IQ za 20 do 30 bodova, a onda ispod pita dali ima koji film sa Vinnie Jones, ako tako nastavite kolega mogo bi IQ na nulu, haha

Underwater je dobar ako gledas ono sto je dobro. Ako gledas ono sto nije ima toga na listu. Meni su bili dobri efekti i atmosfera pod vodom, a ni gluma nije losa.

Bloodshot ako krenete gledat nakon ovih komenatara ce vas iznenadit. Film je los, ali dok ga odgledas onda kazes pa i nije toliko los.

P.S. Ako ova korona ostane za sva vremena filmska industrija ce se drasticno promjeniti, neznam kak ce snimati filmove, valjda u karanteni.
Ne trollam.
Underwater je zaboravljiva splaćina od filma koju jednom pogledaš i više nikada...
Šta znači splaćina? Mix svega već viđenog (pri čemu su originali briljirali u tome jer su bili prvi) u jedan polu-pečeni kompromisni frankenstein od filma koji ne briljira u ničem posebno.

Jedan Vinnie Jones vrijedi više nego kompletna produkcija, skupa sa ovim kvaziglumcima, Underwatera.

Stvarno ideš uspoređivat ovu splaćinu sa nečim kultnim poput:



?
Neo-ST je offline   Reply With Quote