View Single Post
Staro 02.04.2020., 16:37   #349
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Odvezao upravo novi champ.

Prva i druga staza užas odvezao...nisam niti jednom izletio ali jako loše.

Treća i četvrta vrhunski odvezao i taman počeo sustizati Mateja, međutim....

5 staza okretanje na krov više puta, puknuta guma na pola staze. U 6 stazu ušao bez gume jedne, motor zakuhao...30km/h se vozio do cilja
-.-

G29 u kutiji u ostavi kupi prašinu...nekako mi ga se ne vadi jer znam da će mi bit još teže za igrati s njim

Evo, uspio sam na kraju imati lošije vrijeme od tebe. Žali Bog vremena utrošenog na ovih 6 stageova... još im je na kraju crko i server



Na prvom stageu - dosta uredna vožnja i OK vrijeme, 1. greška, lagani kontakt zadnjim desnim u kamen uz put - pukla guma Dobro da sam uzeo dvije Uz to to još nije htio prihvatit mijenjanje gume iz prve pa sam umjesto minute izgubio minutu i 20s No i auto mi nije dobro poštelan tj. 1. mi je preduga, prečesto ulijećem u turbo rupu u hairpinovima.. OK, vrijeme kakvo je na kraju 1. stagea, riješit ću kad bude service area.
2. stage. Do pola stage čak i vodim za nekih desetak sekundi... i onda lagani kontakt uz neko drvo, zavrti me lagano u šumu, ne znam u kojem smjeru je cesta uopće od silnog drveća i trave Auto nije pretrpio neku štetu, ali moram reset jer ne znam kud nazad... kad ono +40s Ajd, dovuko se nekako i do kraja tog stagea, ali nikako da se uštelam kako treba. I još me prati nesreća, iako izrazito pažljivo vozim. Ideja je da se ne možeš dobro plasirat ako imaš razbijen auto


Da ne nabrajam stage po stage baš sve nesreće koje su me zadesile, samo ću spomenut da sam na 3. opet probušio gumu, a negdje tamo na 4. stage-u me je lagani kontakt zadnjom desnom gumom sa pokosom pri cca 60-70km/h lansirao da se auto sav isprevrtao. Čak je i na replayu izgledalo glupo i nerealno. Uglavnom, probijen hladnjak, do kraja stagea je već bilo "We have an engine problem"...

Dolazak u service area i imam što vidjet - samo 15min, a meni radiator crveno, engine i gearbox narančasto, bodywork narančasto, lights - što je to? , itd. Selektivnim popravcima uspijevam auto osposobit za zadnja dva stage-a, ali engine i turbo nisam mogao popravit pa sam skratio gear ratio da auto koliko toliko ubrzava.



Taj "fix" je pomogao na 5. stage-u, no i dalje me prati i nesreća (par pirueta, promašeni hairpinovi itd.) pa je vrijeme jadno. Na polovici zadnjeg stagea auto masivno gubi snagu, vjerojatno bi Fulvia bila brža Nekim čudom i takav auto, koji jedva ide, uspijeva držat korak sa onima koji su odvozili. Čak sam jedan checkpoint bio i najbrži Bit će da ni drugi nisu došli do tamo u boljem stanju Na kraju rally-a je čak crkla i komunikacija sa Codemasters serverom... ali je vrijeme ipak zabilježilo (kao da je bitno... )


Uglavnom, što je sljedeće? Quattro me nije volio A ni Matoje. Ja ćorav, a on meni sve neki sumrak, kiša i mrak... daj gtfoh

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 02.04.2020. u 16:50.
JC Denton je offline   Reply With Quote