View Single Post
Staro 02.04.2020., 14:36   #80
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
gdje bi mogao naruciti Adidas Kanadia TR7?
Nigdje jer se vise ne proizvode, na oko skoro ista tenisica mi je Terrex Tracerocker (dzon je identican Kanadii) i imas ih u pol cijene gdje hoces.

Sto se tice Agravic modela, to nije tena za teskase od 100kg , bez obzira da li se koriste za hodanje po gradu ili za trcanje/hodanje po sumi.
Po gradu sam izlizao dzon na nulu, ali doslovce na nulu za tri mjeseca, drugi par koji sam koristio samo za treninge po Sljemenu - unistio komplet i dzon (puknuo na vise mjesta, izlizao ripne poprilicno) i gornjiste koje je puklo na pregibu i to za nekih 40ak Sljemena.
To ne znaci da te tene ne valjaju, dapace, grip u sumi je vrhunski, i po mokrome, nema da ce negdje kliznuti, ali je to nesto uzi model, a ja imam jace i sire stopalo i 100kg+ , u toj kombinaciji razvalio sam tene po kratkom postupku.

Sada sam za promjenu presao na Saucony Xodus model - tene mi sjedaju na stopala kao salivene, grip odlican, superudobne su, a glede trajnosti vrijeme ce pokazati.
Mana im je sto su teske i spore, laksi i brzi model je Peregrine. Oba modela su vrhunske i prvojerene trail running tene.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 02.04.2020. u 14:43.
Nik je offline   Reply With Quote