View Single Post
Staro 01.04.2020., 21:29   #25
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Danas su sve remasteri, ili barem 95%. Od ovih doslovnih remastera do sapunanja nastavaka jedne te istih franšiza. Čak i novi IP je skupina već viđenih ideja i realizacija, koje se smjeste u neki malo drugačiji svijet sa nekim novim likovima. Praktički ni nema novih igara, zato svi i čekaju Cyberpunk ako vole SP. Mkar i ta igra je neki oblik deus exa u sandbox konceptu. Praktički ni to nije originalno...
Sve je to recikliranje. Samo što takvi AAA developeri ne računaju u tolikoj mjeri na novce publike koja ima 100+ igara u guzici u ko zna koliko godina igranja, koji imaju dosta "seen that, done that" momenata. Većina publike su ipak nekakvi tinejdžeri ili "mladi punoljetnici" koji nisu puno toga vidjeli. Kao što je rekao fanATIk da mu je ovaj najavljeni remaster raspametio sina. fanATIk će ustvari platiti
Naravno ne kažem da stariji gameri nisu bitna publika, dapače sve ih je više, ali nisu primarni.

Eto kad već spominješ taj deus ex. Bio je revolucija kad se pojavio. Sad ova najisčekivanija igra - Cyberpunk mi prema masu prikazanog gameplaya nije ništa drugo nego nadograđen deus ex. Ne sumnjam da će biti fenomenalna igra i bolja od novijih deus exa, no nema mi tu ni trunke inovativnosti više, samo nadogradnja i to zbog većih hardverskih mogućnosti.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote