View Single Post
Staro 23.03.2020., 20:37   #159
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,116
Citiraj:
Autor BlackB Pregled postova
Pozdrav, pred dva tjedna mi je stari Speedport zamijenjen sa Speedport Plus i svi mobiteli spojeni na wi-fi odjednom imaju brzo pražnjenje baterije. Vidim da se tu pisalo da je problem u starom FW, trenutno mi je gore 09022001.00.020

Pred nekoliko tjedana sam uz novu opticku instalaciju dobio taj isti router sa istom tom verzijom FW-a. Napravio sam nekoliko podesavanja za WiFi na routeru; sve mi je radilo uredno i nisu mi mobiteli poceli brze praznit baterije. Jedino mi se jednom nije digla internet veza nakon 24 satnog prekida glede promjene IP-a...

Otprilike 7-10 dana od pustanja tog routera u pogon stigao mi je, bez moje ikakve intervencije, najnoviji FW 09022001.00.030_HT. Nisam primjetio nikakve razlike u ponasanju u odnosu na staru verziju, bilo cega pa ni wifi-a. Nakon cca mjesec dana na novom FW-u nisam imao ni jedan slucaj nepovezivanja internet veze nakon 24 satne promjene IP adrese i to je jedina razlika u mom slucaju.

Vjerojatno ce i tebi stici nadogradnja, ali kad se steknu (sad poremeceni) uvjeti...

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 23.03.2020. u 20:43.
Prezime je offline   Reply With Quote