View Single Post
Staro 23.03.2020., 10:27   #41237
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
@Sam Fischer

Pa unazad par godina se krecem oko stotke (kile-dve gore dolje), ali vrlo utreniranih 100kg, a ne kao ekipa PCE 100+kg demolition squad .
Ti si me vjerojatno vidio sa 95-96kg, ali kad se najedem, obucem i stavim ruksak na ledja, hop - preko 100kg.
Sa 92-93kg izgledam dosta mrsavo i ispijeno, ljudi misle da sam bolestan, a 186cm sam visok. Ispod te kilaze i ne zelim ici...a i dalje sam pretezak za svoju visinu.

I ja sam se nacitao testova i naslusao tudjih iskustava, ali nema do toga dok osobno ne isprobam i gumu, i kocnice, i smjesu pakni i odlucim sto cu i kada imati na biciklu.
Zato jedva cekam da vidim kako ce kevlar i ceramic smjese izdrzati moju torturu.

S plasticnim rucicam kocnica za sada nikakvih problema, izdrzale su sve padove, i na tvrdo i na meko bez ostecenja, ali zato jedna rucica nije izdrzala visegodisnju torturu, pa sam nakon 2g i 3 mjeseca dobio kod Buhina novu u garanciji . Ergonomski su recomo mogle biti bočje rijesene, doduse postoje 1-finger rucice, koje su odlicne, ali kostaju previse.

Kad smo kod rucica, da usporedim - Shimano SLX rucica gecrkt na nekih godinu i pol koristenja, a moji favoriti Elixiri: 3-5 mjeseci, s time da je tu bilo problema i s rucica i s kaliperima - previse problema, a da o ucestalom odzracivanju ne pricam
I ja sam slične građe kao ti, 190cm i kada sam ispod 95kg izgledam neuhranjeno
Teške kosti - kažu
Ajde baš se veselim da kad sve ovo prođe organiziramo neko Sljeme da i uživo ovo prokomentiramo, ima zainteresiranih generalno?
Destro i Renesis su nam emigrirali, valjda bi nas se uspjelo skupit par ljudi
Sam Fischer je offline   Reply With Quote