View Single Post
Staro 15.03.2020., 23:18   #988
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kod prijave imaš dole negdje tipku da se vratiš na log-in pomoću pina, samo bude skrivena. Naravno, osim ako ga Lenovo aplikacija nije maknula.

Ne znam koliko će ti pomoći safe mode, ali možeš ući tako da držiš shift i opališ restart pa onda kroz izbornik odabereš recovery i safe mode.
To sam naravno prvo probao, ali kod updatea nesto se sjebalo s pinom i ne moze ga se postaviti.

Safe mode nula bodova, evo sto sam ja kraju uspio i kako:

- pass od ms live id se ne da maknut, ali nikako, nema s cim nisam probao
- s hirens bootcd sam uspio aktivirati admin usera koji je bio od ptije postavljen na kompu ali nevidljiv
- iz tog admin usera uspio sam nekim migration toolom povuci account za koji nemam pass u njega, i cak je to povukao prilicno dobro, povukao je i firefox profil u kojem je bio spremljen pass od outlook maila koji je trebao za ulaz
- jedino nije uspio povuci dobro sve u outlooku 2007, tamo je od tri accounta samo za jedan povukao dobar pass..
-kako me kopkalo zasto taj outlook nije dobro prebacen kad ostalo je, cackao sam po userima i nasao da je kod migracije taj neki software koji sam koristio zbrckao stari povuceni account - orginalni user account na kojem su i dalje fileovi je nevidljiv, a kreirao je novi user.LENOVO700 account koji je prazan

-nisam nasao neki jednostavni nacin da taj stari account s podacima ucinim vidljivim, a volio bih to da se ne jebem s outlookom i mailovima jer ziher zena ne zna ni od njih passworde

uglavnom, dva dana zajebancije koju necu moc naplatiti :/
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote