Citiraj:
Autor coconut
Već smo preko 10g. na Iskonu pa nismo imali potrebe za mijenjanjem domene.
|
registriraš free domenu na carnetu .... i zakupiš hosting za 120 kn godišnje. Svi tvoji problemi su riješeni za sat vremena i neovisan si o provideru
Citiraj:
Autor coconut
Najnovija informacija od HT-a glede zadržavanja postojećih mail domena - mogu se zadržati bez obzira na ISP. Kod prelaska na drugog ISP-a samo treba navesti koje se domene žele zadržati i one ostaju aktivne tj. mogu se dalje koristiti.
Navodno ta mogućnost postoji već neko vrijeme.
|
To je oduvijek bilo i samo je stvar postavki da kao odlazni mail staviš postojeći server providera. S time nisi ništa riješio a u praksi ti to tak ne funkcionira jer kad ti majstor ugasi uslugu automatski ti ugasi account i onda odu i mailovi. Prodajni predstavnik će ti sve obećat i potvrdit da može dok ti ne proda uslugu a poslije se ti bakčeš sa SZK koju zaboli ko je tebi kaj reko/obećao.