Citiraj:
Autor xGAME
Ovo sto si ti linkao je suprotno namjeni za koju si rekao da ti je primarna. I rekao si da trazis 27", a ne 32".
27" 1440p monitori koštaju. Koštaju još više ako želiš neki dobar. Dell je super opcija za te novce i često se nađe na popustima.
Ako ti se ne troše novci uzmi Viewsonic VG2719-2K, iiyama XUB2792QSU ili nešto slično tome. I gledaj monitore vani, a ne kod nas. Često su na popustima i uz dostavu su u većini slučajeva jeftiniji.
Općenito, ako želiš jeftino proći gledaj iiyama-u, Lenovo ili AOC ako imaju što. Benq neke starije modele. Samo znaj da s tim jefitnim monitorima gubiš na ergonomiji i barem gledaj da imaju VESA mount.
|
Je u pravu si.. Najvise sam na kraju stavio te 32 jer sam tek nekidan naletio na to da je na 27" tekst pre sitan i znaju bolit oci, a sa 38g pocelo me jebb sve zivo.

.. Al opet ,ako je na 32 gustoca pixela ko na 24" 1080p (to imam sad) onda whats the point? Ugl puno hvala na savjetima .