View Single Post
Staro 09.02.2020., 11:45   #10
Neqael
what the hell?
Moj komp
 
Neqael's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 74
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
E sad kaj da ti velim,tražio si mišljenje ...

520W sa karticom koja troši 200-250W i ploča sa 200W, daj malo izračunaj ...
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
ma kakvi slabo napajanje, tu konfu moze gurat i FSP Hexa+ 400w, eventualno mos probat drugo napajanje da vidis jel ovo tvoje neispravno...
Doista ne znam, može biti napajanje, ne kužim se u struju ali jedno laičko pitanje..
Sad kad sam vratio staru MSI GTX460 hawk radio sam razne stres-testove na GPU, CPU i memoriju Aidom, Uningine i nekim Intelovim programom za CPU. Osim što su ventilatori htjeli poiskakat ništa se drugo nije dogodilo a kad stavim RX570 smrzne se u mirovanju. Zašto?

Trebalo bi biti kompatibilno a i provjeravao sam odgovaraju li MBO (pci2.0) i CPU sa RX570 ali eto možda se u nekoj sitnici ne vole a može biti i do samih drivera. Uglavnom, nekad je sve to bilo puno jednostavnije. Vidjet ću što dečki iz ADM-a kažu, zadnja opcija je ako mi je vrate kao ispravnu da karticu prodam na njuškalu, nešto ću izgubit novaca (što je tu je) i razmislit kupit li drugu slabiju ili ostaviti GTX460 ionako igre koje igram su skoro sve sa GOG

Presretan sam samim time što sam si kupio SSD i to je nešto predivno. Prije bi otišao skuhat kavu, nahranio mačke a PC još bi nešto drobio, a sad ujutro ne stignem ni šlape stavit e već je spreman.
Neqael je offline   Reply With Quote