View Single Post
Staro 08.02.2020., 16:30   #5823
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,649
Pa recimo pored potonjeg dvojca, njih bih izabrao ako baš niš pametnog ne postoji na tržištu, srećom, tržište vrvi različitih marki smartfona, definitivno u moru istih se nađe nekaj pametno za izabrat, da se razumijemo, nemam niš protv ajfona ili samsunga, al daj bar po tom pitanju budi drukčiji od drugih

Osobno, da sad idem kupovat, ne bih kupovao dok se situacija ne iskristalizira sa kamerama (veći senzori itd.)

Ali, sumnjam da ćeš čekat s kuponjom, Sony xperia 5 nije loš mob, meni je zapao za oko, odlična kamera, relativno očišćen OS, što bi rekli, light, za bateriju vele da je iznenađujuće odlična, naravno oled ekran, po meni podcjenjen mob, i dajem radije njemu prednost neg Samsungu S10..

Ak si u miru s kinezima, a tražiš da su kamere praktički bez kompromisa, onda P30P, a ukoliko te smetaju poveći gabariti istog, onda P30 a dotični dvojac ima odlične baterije, jedino kaj P30 nema stereo zvučnike.

Šaomi Mi Note 10, ogromna baterija, odličan fotić s ogromnim senzorom (veći nego na P30P).

Pa ni OP7 serija nije loša, jedino na polju kamera kiksaju, al tu onda uletava gcam, radije isprobaj Oxy OS neg ios, kad već možeš birat, ne

Ukoliko te i dalje mori Ajfon, kupi i probaj, ak se ne nađete na istoj (po pitanju iosa) valnoj duljini, prodaj ga uz minimalan gubitak novaca i uzmeš nekaj drugo..

Koji ti je limitiran izbor mobitela?

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 08.02.2020. u 16:36.
zvonac je offline   Reply With Quote