View Single Post
Staro 30.01.2020., 22:46   #2288
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Secretlab omega. Iskustva ? veceras sam markusa starog g dana zafitiljio u 3 pm u kontenjer. NAbijem ga na jednog sto preko dva visi tko god je dizajnirao kocnice u kotacima, kad mi mali sad skoro nije fras dobio kad je "pukla" ta kocnica.Smece svedsko. Ergohuman i aeron su mi preskupi, omega izadje 336 eura na njihovom webu.
U 4. mjesecu ce biti god dana od kako je koristim, za sad niti najmanjeg traga koristenja, nema skripanja, nista se nije olabavilo, eko koza jos uvijek elasticna kao prvog dana, svi savovi na mjestu...

Ovdje sam u temi pisao o nekim detaljima

Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Koliko sam skuzio ekipa ima averzije prema gaming stolicama, meni osobno je Secretlab Omega odlican. Bas iz razloga sto gaming stolci imaju taj ravni naslon koji te fino obgrli, a ovaj model je uz to stvarno udoban. Potrebno je neko vrijeme da se covjek navikne na sjedalo tj pjenu koja se na prvu cini tvrda, ali tako je sa malo kvalitetnijih pjenama, nakon desetak dana prilagodbe ne bi je za nista mijenjao. Lumbalni jastucic je dodatni plus jer covjeka tjera na uspravno sjedenje, u startu su me lagano boljeli ledni misici, a to je bila posljedica krivog sjedenja. Sve u svemu nakon kratke prilagodbe leda vise ne bole, a udobnost je vrh. Sad je jedino pitanje koliko ce dobro eko koza izdrzati, ako si sumjicav prema eko kozi postoji i verzija od tkanine.
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Onda cu spomenuti jos jedan detalj koji ti mozda pomogen oko odabira izmedu ta dva stolca. Kod Omege sjediste ima ona bocna krilca koja ne dozvoljavaju da se noge previse sire (). U pocetku mi je bilo malo neobicno, ali sam se navikao. Naravno sve ovisi koliko je covjek velik (i sirok), uglavnom krupnijoj ekipi bi to najvjerovatnije dosta smetalo.
guerra je offline   Reply With Quote