View Single Post
Staro 05.01.2020., 00:46   #879
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Prica od prije koji dan. 3 ljudi u igri. Ja, prijatelj za koga narucujem i drugi prijatelj koji sluzi kao baza za slanje narudzbe (amazon.it). Na tog prijatelja koji zivi u italiji sam narucio paket, isti stigao, on donio meni, te ja predao prvome jel. Drugi dan skuzi prijatelj da monitor koji smo narucili ima 4 mrtva pixela nista, kontaktira se amazon suport da se problem rijesi.

da sada ne ulazim u apsolutno sve detalje, ispalo je da ja njima moram dati adresu stanovanja u italiji kako bi oni mogli meni poslati zamjenski monitor a ja moram sa talijanske poste poslati neispravni monitor nazad kako bi mi oni mogli dati label za print za povrat....i tu naravno doslo do problema, ja nemam adresu (prijatelja ne zelim gnjaviti da cami doma i ceka kada ce posta stici, jer kod talijana nema papirica u ormaricu kada te nema itd)...Meni naravno nije bio problem otici preko grane i poslati nazad, ali naravno pola jednog i drugog ne moze...i kako sam vjerojatno bio naporan oko svega toga ispalo je da su mi ipak poslali na moju adresu u RH a ja posaljem neispravan monitor nazad sa RH postom, platim postarinu i racun od postarine skeniran posaljem na jednu specificnu amazon mail adresu.

Eto tako sam ja rijesio i nadam se zadnji put
thunder11 je offline   Reply With Quote