View Single Post
Staro 27.12.2019., 12:54   #7
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,997
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Nije od tebe korektno, pozivati se na prevaru. X puta se dogode ovakve i slicne, ali pazi, ne-namjerne greske. Cesto se artikli ne ubacuju rucno, vec se koristi ili katalog ili od nekog uvoznika/distributera.

Svim web shopovima stoji napomena da slike i opisi nemoraju odgovarati stvarnom proizvodu jer eto, 100% provjera jednostavno nije moguca.
Ok, možda nije prevara, ali svejedno sam na temelju slike naručio mob i zajebo se. OP ispravljen.
Klauzula da "opisi ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu" koriste svi web shopovi, i iskreno mislim da je treba maknit jer je daje mogućnost prodavaču da koristi krive slike i na taj način namjerno ili nenamjerno zajebe ljude koji naručuju gledajući slike, a sebe je riješio odgovornosti i potrebe da se malo više potrude oko opisa proizvoda koje plasiraju na web. Uvijek će bit ljudi koji će "nasjest" na sliku pa nehotice naručit nešto šta možda ne odgovara slici, jer eto, ljudi su i griješe.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Plus sto je tesko povjerovati da bi netko namjerno isao krivo prezentirati preklopni telefon u 2019. Ne vidim i kako je to sto su ekspresno ispravili negativna stvar. Meni se dogodilo da posaljem upit i trgovina kaze "ah da greska je u pitanju, bit ce ispravljeno sto prije" i ostane na tome.
Nisam ni rekao da je negativna stvar, dapače dobra je. Samo sam napomenuo.

Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Kad je on u pitanju to je klasika.
Optužio je poštu da su mu otvorili paket, ukrali predmet i onda mu dostavili praznu kutiju, da bi se ispostavilo da mu je prazna kutija poslana u startu.

Neki ljudi jednostavno imaju potrebu cijeli svijet oko sebe shvatiti kao urotu i optuživati sve redom da su prevaranti i lopovi.
Mobis, koji je možda i najjači trgovac mobitela, sad eto ima potrebu neki šugavi mobitel od 50 eura prodavat metodom app pa podvaljuje krive fotke, jbt ne vjerujem...
Aj ne seri, ne prozivaj me i ne stvaraj teoriju zavjere oko mene da cijeli svijet optužujem. Samo mi je diglo živce šta slika nije odgovarala realnom stanju, tim više šta je na drugim web shopovima slika bila realna, odnosno bez docking stationa. Ovdje je bila sa docking stationom i mislio sam da ću ga dobit, ali nisam.

Činjenica je da je slika bila kriva, a to da je mob šugav od 50E neću ni komentirat, nekome je to sasvim dovoljno.

Poanta je da ja zbog klauzule "slika ne mora odgovarati stvarnom proizvodu" sada moram naručivat od web shopova ko da šetam po minskom polju, umjesto da maknu tu klauzulu i potrude se da slike i opisi budu u skladu sa realnim stanjem. Ali naravno, to je "nemoguće", pa amo rađe napadat kupce ako nasjednu na krivu sliku, jer jadni web shopovi nisu krivi. Potreban je izniman trud promijenit jednu sliku (kao šta su ovi napravili u roku par minuta). Mogli su odmah tako.
Neo-ST je offline   Reply With Quote