Citiraj:
Autor IcyTexx
...
|
Ok sad rasprava oko OS-a (odnosno preferiraš li BSOD ili Kernel Panic

), ali ovo hardverski što si opisao je upravo ono kako stvari stoje - dva premium uređaja, dvije totalno različite filozofije i ciljana publika. Iako se tu X1 serija (tu brojim i P1 jer se radi o X1 Extreme s Quadro grafikom) ipak više približila MBP korisnicima, nego obrnuto.
Citiraj:
Autor orson
Koji ekran imaš, po čemu je toliko loš? Na privatnom imam BOE NV140FHM-N46, na poslovnom Innolux N140HCA-EAB i oba su mi ok, uglavnom programiranje, office i surf, ne radim grafiku i 99% vremena sam u zatvorenom prostoru. Prije kupnje poslovnog čitao sam horor priče o FHD ekranima u T480s pa sam naručio QHD, ali je došlo do šuma u komunikaciji te sam na kraju razočaran dobio FHD, ali pokazao se ok.
|
Baš taj Innolux (N140HCA-EAB). Nisam ga kalibrirao, ali je precrvenkast out of the box, a boja koja bi trebala biti kričavo crvena na njemu izgleda ko isprana narančasta. Te stvari kalibrator ne može sredit jer je color gamut jednostavno očajan
