View Single Post
Staro 11.12.2019., 11:19   #43
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
znači, igram pes od kad sam bio klinac.. igrao sam pes 2019 s obzirom na vrijeme sasvim dosta.. nedavno sam uzeo pes2020.. ne znam šta bi rekao.. evo, ako možemo podijelit iskustva i mišljenja..

probao sam manual, a i assist s dodavanjima.. dodavanja su smeće.. pozicioniranje igrača kad treba dodat je preloše.. pipnem X a on doda igraču na drugu stranu igrališta kao da sam napunio do kraja, hvala bogu ne događa se često.. s assistom koji je bio milju bolji u pes2019, ne dodaje kako treba.. znači držim prema gore, ono što je logično da ide igraču kojeg gore vidim, lopta ode negdje u stranu umjesto ovom a opet napunio sam X koliko treba.. takve stvari mi ubijaju čar u igri.. igrači koji puštaju loptu da im prođe kraj noge

sjebali su dodavanja u prostor.. opet, u pes2019 je bilo bolje.. tako se meni čini.. a kažem naigrao sam se pes-ova u životu.. najjači ikad pes2006..


možda griješim negdje.. možda treba forsirat manual igru sa svime

sad sam odigrao jednu quick match online, to je bio kaos na terenu i s njegove i s moje strane.. a obojica smo odigrali kvalitetno koliko smo mogli, ostalo je sjebala igra

I ja sam tako po godinama otprilike igrao PES-ove
Preporučam ti da malo vremena još provedeš igrajući da se malo navikneš, ne znam iskreno da sam osjetio taj problem koji imaš često. Stvar je da su na ovom PESu podigli "osjecaj realnosti" kod dodavanja i većina to i hvali po internetu, samo je teže dodati kad si pod pritiskom ili ako nisi prirodno postavljen za neko dodavanje - onda to bude loše što je nekako i realno.("Now, a player's posture, position on the pitch, and the amount of defensive pressure they're under will impact the accuracy of both passes and shots. "). Ja igram s ekipom ligu svaki tjedan kad se nađemo i nismo imali takvih problema, zna se dogodit da ako igraš s gljivom na joysticku možda usmjeriš na krivog igrača(ako su blizu jedan do drugoga) ili nisi još uhvatio osjećaj za jačinu dodavanja, naime ako napuniš dodavanje do kraja igrač smatra da si dodao ne prvome do sebe nego onome tamo iza njega dalje. Na taj način je moguće kontrolirati točno gdje dodaješ. Naravno da je, ako si savladao manual pass i assist, to puno viša razina, ali je nepotrebno za normalno funkcioniranje u igri. Pokušaj pogledat na youtube na spoony pizzas kanal i tu kakav tutorial za te gluposti ili prođi trening u igrici čisto malo da dobiješ osjećaj za funkcioniranje svega.

Po meni je ovo puno bolje i realnije nego pes 2019 i veći je užitak igrat, a da ne spominjem da ima puno situacija koje su sad bliže realnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=eaS8koez0rc -jedan od reviewa.. generalno se svi slažu da nikad nije bilo boljeg iskustva igranja
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Delpiero. 11.12.2019. u 11:28.
Delpiero je offline   Reply With Quote