View Single Post
Staro 03.12.2019., 14:19   #297
dani77
Premium
Moj komp
 
dani77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Val
Postovi: 304
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Vec mi se u par navrata desilo da su me gnjavili u Tisku kad sam htio poslati nekakve RAM module ili sitnije stvari kuvertom... Vele da u kuvertu idu samo dokumenti... Uglavnom, ako vam to naprave, zapaprite im sljedecim...

Tu su vam opci uvjeti poslovanja, imate sekciju TisakPaket, clanak 1, stavak 4...

http://www.tisakpaket.hr/Documents/3...e-se-od-1-.pdf

(4) TISAKpaket ima tri (3) standardizirane dimenzije kutija: S, M i L te standardiziranu kartonsku kovertu. Standardne dimenzije TISAKpaket kutije su: S 200x200x150mm, M 300x200x200 mm i L 400x300x150 mm. Standardne dimenzije TISAKpaket kartonske koverte su 27 x 36,5 cm. U kartonske koverte dozvoljeno je pakirati isključivo dokumente formata A4, uredski materijal, manje knjige te slične stvari, poput USB stickova ili CD-ova, odnosno stvari koje su po svojoj namjeni i svrsi prikladne za slanje u takvoj vrsti pakiranja. Sve veće stvari, koje narušavaju geometriju kartonske koverte, kao i ostale stvari koje nije moguće podvesti pod pojam uredskog i sličnog materijala, obvezno se pakiraju u standardizirane kutije.



Živio!

Uh, kako me naživcirala kad mi je rekla da ne mogu poslati 2 RAM modula.
__________________
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
dani77 je offline   Reply With Quote