View Single Post
Staro 12.11.2019., 18:34   #54
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
A u k*rac TO JE PRIČA METAL GEARA? Nisam uspio pratiti već nakon minute i pol i onda još lik veli "this is where things start to get little confusing" i rasplali do kraja.....na čemu su ti ljudi bili kada su tako ispremiješali priču po nastavcima koji su pak razbacani po različitim vremenskim razdobljima malo u budućnost i malo u prošlost....usput imamo i ne samo dvostruke nego i trostruke agente, likove čija imena se mijenjaju 3-4 puta kroz serijale, vampirske likove, ljubavne priče....

boldano je najjači dio

Ma najjače kod MGS serijala je što ne znaš s kim igraš. Ovako tko gleda sa strane površno misli da je to jedan te isti lik, no to su sve klonovi i kojekakve rodbinske veze

Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Više manje da, dodano malo komedije ali je i preskočio neke stvari. Tipa kako u mgs V nisi zapravo big boss, nego medic koji je imao operaciju lica(face off) i misli da je on, a cilj je tipa dati svima nuklearke kako bi imao world peace. A da ne spomenem virus koji te u ubije ako Govoris specifični jezik
boldano - OK that's new

Nije se ovaj u video ni osvrtao nešto puno na MGS V (kojeg btw donwloadam )

Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ok, sad definitivno gledam longplay na youtubeu umjesto da kupujem igru Prema onome što sam čitao čini mi se kao walking simulator i fetch quest simulator u jednom.
Čuj teško da je fetch quest kao u TES serijalu. Očito je to drugačije i da je mnogima odlična igra, kao što sam quotao gore ili spomenio više igrača koji uz to nisu neki Kojima fanboyevi

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 12.11.2019. u 19:06.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote